מנעולן בתל אביב

 מנעולן בתל אביב מגיע לכל קריאה תוך 20 דקות 24/7.

בעיר כמו תל אביב, זמינות המנעולן היא חשובה מאוד, לכן אנו, בחברת לוקספרס, מבינים את החשיבות להגיע במהירות המרבית ללקוח.        

בנוסף, בשל היותנו חברה מנוסה, אנו יודעים לזהות את הבעיה ולטפל בה בצורה הטובה ביותר ובמהירות המרבית. פעמים רבות אני מגיע לאנשים כאשר הם באמצע יום עבודה, או כאשר הם בדיוק צריכים לצאת לעבודה, או לטפל בילדים, ולכן אני מבין את החשיבות של הגעה מהירה וטיפול מהיר ומסור בבעיה.

זמן ההגעה הממוצע שלי הוא כ-20 דקות ללקוח, ובתור מנעולן בתל אביב, חברת לוקספרס מתחזקת מנעולנים מנוסים ומקצועיים שעובדים סביב השעון 24/7. 

פורץ מנעולים בתל אביב בעל תעודת הסמכה ממשטרת ישראל.

כל המנעולנים בחברת לוקספרס עברו הכשרה מאסיבית שבסופה הוסמכו וקיבלו תעודת מנעולן מוסמך באישור משטרת ישראל. אנו בחברת לוקספרס מבינים את החשיבות במציאת בעל מקצוע אמין שעבר הסמכה ראויה, לכן יש לכל אחד מאיתנו תעודת פורץ מנעולים ומנעולן מוסמך. להזמין אדם זר לבית ולתת בו אמון שיטפל בנושא רגיש כמו פריצת דלתות, תיקון דלתות, כיוון דלתות, החלפת מנעול, החלפת מנגנון ועוד, זה לא מובן מאליו, ולכן חשוב לבחור באיש מקצוע שיש לו תעודת מנעולן מוסמך, חשוב לבחור באדם שיש לו ניסיון עשיר וחוות דעת מלקוחות. 

מנעולן בתל אביב מומחה במתן מענה למגוון רחב מאוד של תקלות.

 מנעולן מקצועי ומוסמך הוא אחד אשר מכיר את כל סוגי המנעולים והדלתות ויפתור כל תקלה, בנוסף לזה אני גם מציע מחיר שווה לכל נפש.

פריצת דלתות ופריצת מנעולים היא פעולה שיש לעשות במקצועיות על מנת לפרוץ את המנעול ללא נזק משני לדלת. בדלתות חוץ כמו גם בדלתות פנים אשר לרוב יש להיזהר יותר בגלל שדלת פנים לרוב עשויה מסוגי עץ שונים.

 

שכרת דירה בתל אביב? מנעולן בתל אביב כאן לשירותך

בעיר תל אביב, עקב ריבוי הדירות להשכיר, אני ממליץ לכל דייר חדש, עם כניסתו לדירה חדשה, להחליף את המנעול בדלת הכניסה. אין לדעת למי עוד יש מפתח לדירה וכמה העתקים "מסתובבים" בחוץ.

אני מציע לדייר חדש מחיר מיוחד עבור החלפת הצילינדר לדלת הכניסה.

מנעולן בתל אביב מבצע התקנת צילינדר נגד פריצות שקטות

פריצת הדירות בתל אביב יפו במגמת עלייה מדיי כל שנה, אני מציע לחלק מלקוחותיי לרכוש במחיר מיוחד צילינדר נגד פריצות שקטות.

צילינדר נגד פריצות שקטות לא מתאים לכל אדם ולעיתים אין צורך בו. אני כמנעולן מקצועי אוכל לחוות את דעתי ולהמליץ אם יש צורך במנעול שכזה, בעיקר בעיר כמו תל אביב.

פורץ מנעולים בתל אביב מומחה בהתקנת מנעול ביומטרי

לנוחות הלקוחות, ניתן לרכוש אצלי מנעול ביומטרי, מנעול לפתיחה עם תביעות אצבעות כולל התקנה. מדובר במנעול אשר ניתן לפתוח את הדלת ללא מפתח, אלא באמצעות קורא תביעות אצבעות. מנעול זה מתוחכם מאוד ונוח כיוון שהוא מבטל את הצורך במפתחות. במנעול קיימת אפשרות לתת השראה לכניסה לדירה לזמן מסוים לדוגמה למנקה שמגיעה פעם בשבוע בשעות מסוימות או כשמבקשים מהשכן להיכנס רגע לכבות את הגז.

אני מציע התקנה של מנעול חכם במחיר מיוחד בטלפון 052-600530

מעוניין בהתקנת עינית דיגיטלית? מנעולן בתל אביב יגיע לשירותך

מהי עינית דיגיטלית?

אני נתקל לאחרונה ביותר ויותר לקוחות שמבקשים התקנת עינית דיגיטלית.

עינית דיגיטלית זו עינית בעלת צג קטן, שממוקם בחלק הפנימי של הדלת, אשר מעניקה תמונה ברורה של מי שנמצא מעברו השני של הדלת.

ישנן עיניות אשר מקליטות ברגע שהן חשות בתנועה ליד הדלת.

עינית דיגיטלית, לדעתי, היא אביזר נוח, אשר יש מקומות שבהם היא ממש חובה.

ניתן להרכיב את העינית לבד, אך מי שמעדיף להימנע מכך, מוזמן להתקשר אליי ואני אגיע להתקין, וכמובן אעזור לו לבחור את הטובה ביותר עבורו.

כאשר אתם רוכשים עינית, אם בעצמכם או דרך מנעולן מקצועי, חובה לשים לב כי האחריות של היצרן/היבואן נשארת בידיכם, כמו בכל מכשיר חשמלי.אזורי שירות

אנו בחברת לוקספרס מנעולנות עובדים בפריסה של כל אזור המרכז וגוש דן. בין המקומות שאליהם אנו מגיעים:

רעננהראש העיןקריית אונו, יהוד, כפר סבא, פתח תקווה, ראשון לציון, חולון, גבעתיים, בת ים, רמת השרון, הוד השרון, אור יהודה, הרצליה, סביון, כפר שמריהו ועוד.