מנעולן בראש העין זמין לשירותך 24/7

עברת דירה? מנעולן בראש העין לשירותך

כמנעולן בראש העין, לקוחות רבים שנכנסו לדירה חדשה פונים אליי וזאת לאור הפיתוח המסיבי בשכונות החדשות, להחליף את המנעול בדירה טרם כניסתם.

אחת הסיבות העיקריות לכך היא שמדובר במפתח ש"הסתובב" הרבה ועבר מיד אחת של קבלן לשני. על כן אני תמיד ממליץ ואומר שעדיף להיות בטוח ולא להצטער מאוחר יותר.

אני מציע מחירים מיוחדים ובמבצע מיוחד רק עכשיו עבור החלפת צילינדר מקורי של חברת פלדלת או מולטי לוק  כולל עבודה 300 ₪ בלבד.

צילינדר מיוחד נגד פריצות שקטות 525 ₪. מחיר מיוחד למי שזקוק למנעולן בראש העין.

פורץ מנעולים בראש העין – 20 דקות הגעה

אנו בלוקספרס מבינים את החשיבות של הגעה ללקוחותינו במהירות וטיפול בתקלה שנוצרה עד לשביעות רצונו המלאה של הלקוח. 20 דקות הגעה זהו זמן ההגעה הממוצע שלנו ללקוחותינו בראש העין. אנו מומחים במתן פתרון ומענה כולל למגוון הבעיות בתחום המנעולנות ופריצת המנעולים, הזמן עכשיו מנעולן מקצוען ונדאג להגיע במהרה ולפתור את התקלה לשביעות רצונך.

מנעולן מומלץ בראש העין

מחפשים מנעולן מומלץ בראש העין? באתר שלנו תמצאו חוות דעת מלקוחות אשר נתנו לנו שירות. בקישור הבא תוכלו לצפות בחלק מחוות הדעת שרשמו הלקוחות שלנו: https://lockexpress.co.il/ . כחברת מנעולנות שקיימת בענף יותר מ-15 שנה, אנו יודעים עד כמה חשוב ללקוח שהאיש מקצוע שמגיע אליו, ייתן לו את השירות הטוב ביותר, ולכן חברתנו מצטיינת במתן שירות מעולה ללקוחותיה. בנוסף, חשוב שתדעו שגם אם יש בעיה או אתם זקוקים לייעוץ לאחר שהיינו אצלכם, אנחנו זמינים עבורכם ומעניקים אחריות. 

התגוננות מפני פריצה שקטה

מהי פריצה שקטה?

הכוונה לפריצת דלת נעולה באמצעים שקטים, ללא שימוש במקדחה.
לפורצים יש מספר אמצעים לבצע פריצה. הפריצה הזו היא הכי קלה וחדשנית שבהם הוא מפתח ה-Bomb Key (במבקי) מפתח זה פותח בקלות את רוב המנעולים ובשקט.

 
איך ניתן להתגונן מפני פריצה שקטה?

 רוב המנעולים שיש אינם חסינים בפני שיטת פריצה זו. למי שמעוניין לרכוש מנעול חזק יותר אשר מגן מפני פריצה עם ה-BombKey, יש את הצילינדרים אשר נותנים מענה לבעיה זו.
כמובן מחירם הוא גבוה יותר, אך אלו מנעולים אשר "עושים את העבודה" ומגנים מפני פריצות שקטות. את המפתחות עבור מנעולים אלו ניתן לשכפל רק עם כרטיס מיוחד אצל כל משכפל מפתחות.

אתם מוזמנים לפנות אליי ואני אסייע לכם להגיע להחלטה אם יש לכם צורך בצילינדר מסוג זה. וכמובן לתת לכם מחיר מיוחד ללא קשר באיזה מנעול תבחרו.


זמין עכשיו 052-6005307