מנעולן בכפר סבא זמין לשירותך 24/7 , 20 דקות הגעה

מנעולן מוסמך בכפר סבא עם תעודות

כאשר אתם בוחרים באופן כללי איש מקצוע ובפרט מנעולן, חשוב שתוודאו שיש לו רישיון מנעולן ותעודת הסמכה מאושרת על ידי משטרת ישראל. הדבר חשוב כדי לוודא שהאדם שאתה מכניס לביתך הוסמך וקיבל אישור כחוק לבצע פריצת מנעולים, תיקון דלתות, פריצת רכבים, ואת מגוון שירותי הפריצה והמנעולנות השונים . אני מחזיק ברשיון מנעולנות ובהסמכה שניתנה לי מטעם משטרת ישראל כדי לבצע את מגוון שירותי המנעולנות בצורה הבטוחה והטובה ביותר עבורך ועבור בני ביתך. 

לקבלת הצעת מחיר חייג עכשיו 052-6005307

פורץ מנעולים לוקספרס יגיע תוך 20 דקות

אני מודע לעובדה כמה חשוב זמן ההגעה של המנעולן, במיוחד במקרים בלתי צפויים כמו דלת שיש לפרוץ כדי להיכנס או לצאת מהבית, דלת טרוקה, תיקוני דלתות למיניהן ועוד תקלות רבות ונוספות, לכן אני מקפיד להגיע ללקוחותיי בכפר סבא תוך כ-20 דקות, וכמובן לנסות להבין את בתקלה כבר בשיחת הטלפון, על מנת לטפל בה בזמן הקצר ביותר ובדרך הטובה ביותר לשביעות רצונכם. 

מנעולן מומלץ בכפר סבא

כשבוחרים איש מקצוע בכל תחום חשוב מאוד לבדוק חוות דעת מלקוחות קודמים. באתר, בגוגל ובפייסבוק תוכלו למצוא חוות דעת מלקוחות כדי לקבל את ההחלטה הטובה ביותר. גם כלקוח וגם כנותן שירות אני מבין את החשיבות של ביקורת חיובית ודואג להעניק את  השירות הטוב ביותר לשביעות רצון הלקוחות שלי. שירות לקוחות מבחינתי הוא מעל הכול. יש לי לקוחות רבים שחוזרים אליי כיוון שהיו מאוד מרוצים מהשירות שנתתי להם ומהמענה המקצועי לבעייתם. 


הזמן עכשיו 052-6005307